GINOP Plusz-3.2.1-21
PEM/01/009341/2022
Vállalkozásunk, a TESCO-GLOBAL Áruházak Zártkörűen Működő Részvénytársaság támogatást nyert el a kormányhivatal a GINOP Plusz-3.2.1-21 „A munkavállalók és vállalatok alkalmazkodóképességének és termelékenységének javítása a munkaerő fejlesztésén keresztül” elnevezésű munkaerőpiaci programban, az Európai Szociális Alap+ és Magyarország költségvetése társfinanszírozásban, munkaerőpiaci alkalmazkodás támogatás jogcímen.
Projektünk célja munkahelyi képzések megvalósítása, ezzel növelve a termelékenységünket. A projekt keretében 10 típusú képzés kerül lebonyolításra.
Képzések elnevezése és célja:
Megnevezése: Back office HR munkafolyamatok
A képzés célja: A képzés célja, felkészíteni a képzésben résztvevőket az emberi erőforrás folyamatok támogatására. Cél, hogy a résztvevő kezelni tudja, ezeket a folyamatokat támogató rendszereket. Megértse a működési alapelveket, helyesen és a jogszabályokat betartva végezze munkáját. Képes legyen a nem megfelelősségek felismerésére és megoldására.
Megnevezése Első osztályú kiszolgálás és biztonságos vezetés tréning
A képzés célja: A képzés célja, felkészíteni a képzésben résztvevőket az online élelmiszer kereskedelemmel történő első osztályú vásárlói kiszolgálásra. Cél, hogy a résztvevő képes legyen az online élelmiszer kereskedelem árukiszállító eszközeivel történő kiszállítással megvalósított vásárlói kiszolgálásra. Munkájával biztosítani tudja az online megrendeléssel történő vásárlói kiszolgálást, amely során a vásárló elégedett és visszatérő online ügyféllé válik.
Megnevezése: Oktatói szerepek és feladatok a szakképzésben
A képzés célja: A képzés célja felkészíteni a képzésben résztvevőket a duális képzésben részt vevő szakiskolai tanulókkal kapcsolatos alapvető jogszabályi ismeretekre, adminisztrációs és gyakorlati feladatok ellátására. Cél, hogy a résztvevő képes legyen a gyakorlati képzőhelyen alkalmazni a tanulók szakmai gyakorlatára vonatkozó előírásokat és ezeket a gyakorlatban is képes legyen használni a szakképzésben tanulók sikeres szakmai felkészülése érdekében. A duális képzőhelyen levő oktató képes legyen befogadni és megfelelő eszközöket alkalmazni a generációs különbségek áthidalásához.
Megnevezése: Kereskedelmi technikák az Ipar 4.0 fényében (HR-controlling)
A képzés célja: A képzés célja, hogy a képzésben résztvevők széles körű ismereteket szerezzenek a humán erőforrás-gazdálkodás folyamatos innovációjáról, melynek birtokában képesek lesznek hatékonyabban elemezni és megoldani a gazdasági életben egyre nagyobb jelentőséggel bíró humán tőkével kapcsolatos gyakorlati problémákat. További cél, hogy a résztvevők megismerjék a hatékony bérgazdálkodás alapjait.
Megnevezése: Kereskedelmi technikák az Ipar 4.0 fényében (Iparcikk és konfekció ruházat)
A képzés célja: A képzés célja, hogy a képzésben résztvevők ismereteket szerezzenek az iparcikk és konfekció ruházat kihelyezési szabályairól, különféle megvalósítási módjairól. Célja továbbá, hogy a résztvevő a hatékonyság fogalmát megértve annak hatásait a munkájába beépítve tartson lépést a kereskedelmet érintő változásokkal.
Megnevezése: Kereskedelmi technikák az Ipar 4.0 fényében (Munkavédelem-vevőszolgálat)
A képzés célja: A képzés célja, a képzésben résztvevőket felkészíteni a munkavédelmi szabályok betartására. A képzés célja, a képzésben résztvevőket felkészíteni a kereskedelmi egységeket érintő vevőszolgálathoz kapcsolódó feladatok ellátására és a feladatokhoz kapcsolódó ellenőrzési pontokra. Cél, hogy a résztvevő tisztában legyen a vásárlói igényekkel, képes legyen a törvényi megfelelés biztosítani a vevőszolgálat minden területén. Ismerje a kasszasori bevétel elszámolásához kapcsolódó folyamatokat, kontroll pontokat.
Megnevezése: Kereskedelmi technikák az Ipar 4.0 fényében(Törvényi megfelelőség és frissáru működés)
A képzés célja: A képzés célja, felkészíteni a képzésben résztvevőket arra, hogy a kereskedelmi egységük törvényes működésének önellenőrzési folyamatait el tudják végezni, valamint a frissáru terület működési folyamatait a törvényben előírtaknak megfelelően tudják működtetni. További cél, hogy a résztvevő képes legyen magas színvonalú kiszolgálásban részesíteni a frissáru terület vásárlóit. Megismerjék a szeletelési és darabolási technikákat a frissáru pultokban.
Megnevezése: Nehéz idők és beszélgetések vezetője
A képzés célja: A képzés célja a vezetői feladatokat ellátó személyek felkészítése arra, hogy csapatuk tagjainak Személyre Szabott Fejlődési Tervet tudjanak készíteni a tagok igényeire szabva és ezt megfelelően áttudják adni ezt az érintett kollégának. További cél, hogy a vezető képessé váljon a nehéz beszélgetések vezetésére. Konkrét eszközöket kapjon, melyek segítségével tudatosabb vezetővé válhat. Tudatosuljon a résztvevőben a saját hozzáállásának fontossága és az, hogy milyen kommunikációval gyakorolja a legmegfelelőbb vezetői jelenlétet.
Megnevezése: HR rendszerek
A képzés célja: A képzés célja, felkészíteni a képzésben résztvevőket az elektronikus adatkezelési és adatmegosztó HR rendszerek kezelésére és az adatbiztonsági szabályok betartására. Cél, hogy a képzésben résztvevő képes legyen a gyors, biztonságos adatkezelésre, az adatok pontos rögzítésére és visszakeresésére.
Megnevezése: Munkajogi ismeretek és HR szabályzatok
A képzés célja: A képzés célja, felkészíteni a képzésben résztvevőket a munkavállalói életúthoz kapcsolódó HR adminisztrációs feladatok elvégzésre a jogszabályi kötelezettségek mentén. Cél, hogy a résztvevő megismerje az érvényben lévő HR szabályzatokat és ezek alapján eltudjon járni.
A képzések tervezett befejezése: 2023.05.02.
Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege: 22 294 597 Forint.